Ana sayfa Wargaming World of Tanks Multiplayer Türkiye Turnuvası

World of Tanks Multiplayer Türkiye Turnuvası

0
PAYLAŞ


World of Tanks topluluk takımı, e-sports takımı ve Multiplayer, ilk Türkiye World of Tanks turnuvasını yapmaya hazırlanıyor.

Toplamda 4.500 TL ve yaklaşık 300.000 altının ödül olarak verileceği turnuvaya üçer oyuncudan olan bir ekiple katılabilirsiniz. Turnuva, 10. seviye tanklarla oynananacak ve savaşlar Prokhorovka, Murovanka, Bozkırlar, Madenler, Ruinberg, Himmelsdorf, Uçurum ve Lakeville haritalarında olacak.

Turnuvanın grup ve playoff maçları online, final maçı offline olacak. 28 Ocak Cumartesi günü TSİ 18:00’de başlayacak olan grup maçları sonunda ilk 3 sırada yer alan takımlar, 29 Ocak Pazar günü TSİ 18:00’de yapılacak playoff serisinde mücadele etmeye hak kazanacak. 4 ve 5 Şubat tarihlerinde oynanacak ve Twitch üzerinden de canlı olarak yayınlanacak maçlar sonunda offline finallere katılmaya hak kazanacak 4 ekip belli olacak. 12 Şubat Pazar günü, İstanbul’daki Hisart müzesinde gerçekleşecek offline final aşamasında turnuvanın galibi belli olacak.

Turnuvaya kayıt yaptırmak için tıklayın: World of Tanks Türkiye Turnuvası

Hisart müzesinde, World of Tanks topluluk ekibinden Türkiye Topluluk Yöneticisi Talya “Tagl1a” ve Türkiye Topluluk Koordinatörü Özerk “vuque” ile Topluluk Katılımcıları yer alacak. World of Tanks Topluluk Katılımcısı olarak ben de 12 Şubat gününde Hisart müzesinde olacağım. Uslu bir çocuk olursanız Cigulipaf’ı görebilirsiniz!