Ana sayfa Haberler World of Tanks Resmi Mod Merkezi

World of Tanks Resmi Mod Merkezi

5
PAYLAŞ

World of Tanks portalında yeni bir haber yayınlandı ve World of Tanks geliştiricilerinin uzun bir  zamandır üzerinde çalıştıkları mod merkezi tanıtıldı. World of Tanks mod merkezi, yeni ve en iyi modları bulabileceğiniz bir internet sitesi olarak dikkat çekiyor. Ayrıntılı bilgi için alttaki videoyu izleyebilirsiniz.

Basit ve anlaşılır bir arabirim sunan mod merkezinde yer alan tüm modlar kullanıma hazır olarak sunuluyor. Bunun dışında mod geliştiricilerinden biriyseniz, modlarınızın Adil Oyun politika kriterlerine uyup uymadığını kontrol edebilirsiniz. Sitede yer alan modlar belirli güvenlik kriterlerinden geçtikten sonra yayına alınıyor. Güvenlik aşamalarına bir göz atalım.

Aşama #1: Bu aşamada modifikasyonların hata içermediği, performansa kritik etkisi olmadığı, yasaklı olmadığı ve doğru çalıştığı güvenceye alınıyor. Tüm bu şartları yerine getiren modlar indirmeye müsait hale gelir.

Aşama #2: İkinci aşama biraz daha farklı. Belirli bir indirme sayısına ulaşan modlar daha derinlikli testlere girer. Kararlılık ve performans testinden geçen bu modlarda herhangi bir sorun çıkarsa iyileştirme için mod sahibine geri gönderilir. Bu testi de başarıyla geçen modifikasyonlar yeşil bir işaretle belirtilecektir.

World of Tanks’ın Mod Merkezine şu bağlantıdan ulaşabilirsiniz: WoT Mod Merkezi

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇