Ana sayfa Haberler World of Tanks Türkçe Forum Klanı: SA-AS

World of Tanks Türkçe Forum Klanı: SA-AS

3
PAYLAŞ

İlginç bir klan haberiyle karşınızdayım. World of Tanks’ın Türkçe Forumundaki oyuncular klan kurdular. Klanın ismi de gayet sade: SA-AS, yani Selâmün Aleyküm – Aleyküm Selâm. Peki bu isim nereden geliyor?

Klanın açıklamasındaki manidar yazıdan da anlaşılacağı üzere, Türkçe forumdaki bir oyuncunun sözleri klanın ismini belirlemiş. Açıklamayı aynen aktarıyorum: klan aramıyorum yerin dibine batsın klanınız ,,tank savaşı tarihsel bilgim ve taktiksel yöntemlerinde tecrübeliyim.korkak oyuncular sevmem ! önemli not : bu şekilde kendimi tanıtmam bazı oyuncularda farklı tepkilere yol açtı malum kimisi dalga geçti kimisi saygılı yorum yaptı ,kimisi beni acemi falan diye algılayıp bana eğitim falan vermeyi bile öneriyor ! bu konularda ,öncelikle dalga geçenlere bir sözüm var ,utanmalısınız ,benim kendime olan öz güvenim var bunu hazmademiyorsunuz ,ben asla yorumlarda kişiyi alaya almam ,kültürüm elvermez ,ciddiyetten uzaksınız ve saygısızsınız. ikincisi şu ben ,herhangi bir klanda falan eğitim alacak değil o klana eğitim verecek tecrübeye sahibim ,daha bu oyun çıkmadan önce tank tarihini tank stratejik taktiklerini ,defalarca araştırmış okumuş bir insanım ,o zamanlar internet diye bir şey bile yoktu + ben alman klanlarında güzel tecrübelerde kazandım . türk klanlarınada girdim ,ne yazıkki slm ,alselamdan başka bir dialog yok ve iki kendini beğenm

Altın, ödül tankı, itibar vs.. kazanmak isteyen oyuncuların dışında, bu oyunu eğlenmek için oynayan birçok oyuncu bulunuyor. SA-AS klanı da oyunu eğlencesine oynayan oyunculardan oluşuyor ve bu klanın tek bir amacı var: trollük.

AZE_JustTheSheytan_, ProFighte, rahmib, tarikataka, suskun_1905, lantirn, Horatio__Caine, Alaskar6898, selocan74, dynotank, TheLast_KebapBender gibi daha birçok oyuncu bu klanda yer alıyor. Siz de bu oyunu trollük için oynayanlardansanız, bence SA-AS tam size göre. Ben de bir ara buraya geçerim ama bakalım ne zaman olur.