Ana sayfa Haberler World of Tanks Türkiye Turnuvasından Haberler #2

World of Tanks Türkiye Turnuvasından Haberler #2

0
PAYLAŞ

World of Tanks Multiplayer Türkiye Turnuvası’nın yayın aşaması bugün oynanacak maçlarla başlayacak! Bugünkü tüm maçlar Multiplayer Twitch kanalı üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

Yayın aşaması, 1 grupta oynayanacak play off maçlarıyla başlayacak. _ANT_ ve MOKAR maçının kazananıyla WECAN ve Unicum Hunters maçının kazananı final oynayacak. Final maçının kazanan ekip İstanbul’da Hisart Müzesinde yapılacak olan final maçına katılacak.

2. grupta BlackLycan, batuhanoben123 ve bendenizden oluşan mütevazı takımımız BABALAR ve 3VS3 maçının kananıyla SHALGAM ve Flame maçının kazananı, 2. play off grubunun finalini oynayacak ve kazanan ekip İstanbul’da Hisart Müzesinde yapılacak olan final maçına ikinci bileti kazanacak.

Bugünün tüm maçlarını Multiplayer Twitch kanalı üzerinden izleyebilirsiniz. Umarım ki BlackLycan, batuhanoben123 ve bendenizden oluşan takımımızla İstanbul’daki finallerde oluruz.

World of Tanks Türkiye Topluluk Katılımcısı olduğum fazladan bir davetiyem var. 12 Şubat’ta İstanbul’daki Hisart Müzesinde keyifli bir gün geçirmek isteyen bir kişiye davetiyeyi vereceğim.