Ana sayfa Haberler World of Tanks Türkiye Turnuvasından Haberler #5

World of Tanks Türkiye Turnuvasından Haberler #5

0
PAYLAŞ

World of Tanks Multiplayer Türkiye Turnuvası bu hafta sonu oynanacak final karşılaşmalarıyla son bulacak. Toplamda 4500 TL ve 300.000’e yakın altın katılımcılara ödül olarak dağıtılacak. Karşılaşmalar sonunda 1. olan takımın oyuncuları kişi başı 750 TL, 2. olan takımın oyuncuları kişi başı 500 TL, 3. olan takımın oyuncuları kişi başı 250 TL’lik para ödülünün sahibi olacak. Bunlar turnuva sayfasında yazan bilgiler, dahası da var!

Turnuva yarı final karşılaşmaları playoff aşamalarında olduğu gibi Himmelsdorf haritasında, final maçı karşılaşmalarıysa Madenler haritasında oynanacak. Sıkı maçlar bizleri bekliyor.

Turnuva sayfasında 4. olan takımın için herhangi bir para ödülü görünmüyor olabilir ama 4. olan takımın oyuncuları için paradan daha da değerli olabilecek bir fiziksel ürün var: Logitech G502 Gaming Mouse. Maddi değeri 3.lük ödülünden daha yüksek olan Logitech G502 Gaming Mouse‘un 4. olan takım için bir teselliden fazlası olacağı kesin.

Gelelim turnuvanın canlı yayınında dağıtılacak ürünlere. Turnuva canlı yayınında da fiziksel ürünler dağıtılacak. Neler mi var? Fiziksel ürünler arasında 1 adet Razer Nabu Akıllı Bileklik, 2 adet Razer Kraken Pro Kulaklık, 5 adet Razer Goliathus Mousepad var, ki sıkı oyuncular için gayet güzel ürünler diyebilirim. Akıllı bileklik benim olsun isterdim.

Bitmedi! World of Tanks Multiplayer Türkiye Turnuvasının katılımcılarına verilmek üzere ufak bir çanta da olacak! Çantada neler mi var? Tişört var, bardak kupa var, bonus kod var, var oğlu var. Çoooook güzel bir sürpriz daha var ama bu tatlı sürprizi bozmak istemiyorum. Ha unutmadan, turnuvayı ekran başından takip edecek kullanıcılar için bu çantadan 5 tane çekilişle verilecek. Ekran başından ayrılmayanlar bu 5 adet çam sakızı çoban armağanı çantalardan birinin sahibi olabilir!

Son olarak, 12 Şubat pazar günü Hisart müzesinde düzenlenecek turnuva için Cigulipaf.com üzerinden verilmek üzere bir kişilik davetiyem vardı. Random.org’la yaptığım çekilişte lOhrlyl adlı oyuncu ilk sırada çıktı. Kendisini tebrik ediyorum.

Turnuva canlı yayınında görüşmek üzere!