Ana sayfa Haberler World of Tanks Türkiye Turnuvasından Haberler #6

World of Tanks Türkiye Turnuvasından Haberler #6

3
PAYLAŞ

World of Tanks Multiplayer Türkiye Turnuvasının final karşılaşmaları bugün oynanacak. Toplamda 4500 TL ve 300.000’e yakın altın, turnuva katılımcılarına ödül olarak dağıtılacak.

Bu turnuva neden bu kadar önemli?
World of Tanks Multiplayer Türkiye Turnuvası için, Türkiye’de düzenlenecek ilk resmi World of Tanks turnuvası diyebiliriz. Türkiye’deki ilk resmi turnuva olması açısından önemli, çünkü sadece Türklere özel bir turnuva daha önce hiç yapılmamıştı. Ucunda gerçek para ödülünün ve yüz binlerce altının olduğu bu turnuva, Türk oyuncuların kendilerini e-spor alanında geliştirebileceği bir etkinlik olarak önem kazanıyor.

Bu tarz etkinliklerin geliştirilmesi için neler yapılabilir?
Wargaming, milyonlarca oyuncusu olan bir oyun firması olarak oyuncuların görüşlerini dikkate almak zorunda. World of Tanks’ın Türk oyuncuları olarak, bu tarz etkinlikleri daha çok görmek istiyorsanız yapmanız gereken şey bu işe destek vermek.

Nasıl destek verebilirsiniz?

Turnuva canlı yayını bugün 15:00’de Multiplayer’ın Twitch kanalı üzerinden başlayacak. Twitch kanalı üzerinden turnuvayı izleyerek World of Tanks Türkiye ekibine destek olabilirsiniz. Turnuva canlı yayınını izleyerek sürpriz hediyeler kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz. Neler mi var?
● 1 adet Razer Nabu Akıllı Bileklik
● 2 adet Razer Kraken Pro Kulaklık
● 5 adet Razer Goliathus Mousepad
● 5 adet World of Tanks çantası

World of Tanks Multiplayer Türkiye Turnuvası canlı yayınını bugün 15:00’dan itibaren Multiplayer’ın Twitch kanalı üzerinden izleyin, izlettirin, destekleyin, destek olun: Multiplayer Twitch Kanalı

Turnuvada görüşmek üzere!