Ana sayfa Haberler World of Tanks Türkiye Turnuvasından Haberler #7

World of Tanks Türkiye Turnuvasından Haberler #7

1
PAYLAŞ

Nereden başlasam, ne anlatsam bilemiyorum. Her yönüyle müthiş bir turnuvaydı. World of Tanks Multiplayer Türkiye Turnuvası için Hisart Müzesi zengin geçmişiyle gayet uygun bir yerdi. Müzeyi gezdikçe keşke daha önce gitseymişim dedim.


Panzer 38(t) Komutanınız böyle görünüyor.

World of Tanks Türkiye Topluluk katılımcısı olarak Hisart müzesine oyunculardan biraz daha erken vardım. World of Tanks Türkiye Topluluk Ekibinden tagl1a, vuque, ennoia ve Kejjak’la tanıştım; World of Tanks Topluluk Katılımcılarından Ohzman, SouLBrinGeR, MrBotosh ve Jeffers0nGroundServices’la sohbet etme fırsatını yakaladım. Wargaming’in ilgi çeken diğer oyunları World of Tanks Blitz ve World of Warships topluluk katılımcılarıyla beraber Hisart Müzesine ufak bir Wargaming çıkarması yaptık.

Panther’in yer aldığı bir diorama

Turnuva —TheLast— ve The KebabS arasında karşılaşmalarla başladı. The KebabS, bu karşılaşmaları 3-0 kazanarak finale yükselen ilk ekip oldu. Yarı finalin diğer ayağında MOKAR ve SHALGAM takımları karşılaştı ve turnuvanın en zevkli karşılaşmalarını izledik. 4 maç sonunda kazanan ekip 3-1’lik skorla SHALGAM oldu ve finale çıkmaya hak kazandı. Yarı final maçlarının ardından —TheLast— ve MOKAR arasında 3.lük maçı oynandı. 3-0’lık skorla maçı kazanan MOKAR ekibi, ilk resmi World of Tanks Türkiye turnuvasının 3.sü oldu. The KebabS ve SHALGAM finalinden galip çıkan ekip, 3-0’lık skorla The KebabS oldu. SHALGAM ekibi iyi bir mücadele ortaya koysa da, The KebabS ekibinin bu turnuvaya birkaç gömlek fazla geldiğini söyleyebilirim.


Tiger I ve güneşlenen mürettebatı

Turnuva sonrasında Multiplayer’ın after partysine katıldım. World of Tank Türkiye Ekibi, topluluk katılımcıları, The KebabS ve MOKAR ekiplerinin oyuncuları ve Multiplayer ekibiyle eğlenceli muhabbetler döndü. Güzel gelişmeler var ama şimdilik ayrıntı veremeyeceğim. Bir sonraki buluşmada beraber olmak üzere.

Turnuvadaki diğer oyuncuların bana verdiği iki davet koduyla birlikte, oyuna sıfırdan başlayan oyunculara T2 Light, 7 günlük premium, 1500 altın ve 1 garaj yuvası veren üç adet davet kodum var. Bu kodlardan birini istiyorsanız cigulipafwot@gmail.com adresine e-posta atabilirsiniz. Kodlar yeni hesap için geçerli olacaktır, hali hazırdaki hesabınızda çalışmayacaktır.