Ana sayfa Almanya Yakında Oyunda: Yeni Premium Tanklar

Yakında Oyunda: Yeni Premium Tanklar

0
PAYLAŞ

Kullanıcı adı AtomicSheriff bir reddit kullanıcısı yakında oyunda olacak premium tanklar hakkında bilgi vermiş. Wargaming Gathering Avustralya etkinliğine katılan AtomicSheriff, yeni premium tanklarla oynama fırsatını bile bulmuş. AtomicSheriff’in oynadığı ve yorumladığı tanklar aşağıda, başlıklara tıklayarak tankın blogdaki istatistiklerine ulaşabilirsiniz. Reddit başlığında yazdığına göre, 11 Kasım’dan itibaren her hafta bir tank Amerikan sunucularına gelecek ve sadece premium dükkânda satılacak.

AMX M4 mle. 49
Liberté kamuflajıyla mı satışa sunulacak bilmiyorum, umarım Liberté gelmez. Oynadığım oyun kadarıyla söylüyorum, diğer Fransız ağırları gibi hızlı bir tank değil, daha çok AMX M4 mle. 45 hızında gidiyor. Ön zırhı çok güzel, taret zırhı da gayet kalın. AMX 50 100’deki aynı topa sahip ama şarjörsüz, dolayısıyla dakika başı hasarı çok kötü. Maksimum mürettebat ve havalandırmayla oynadım, 8.5 saniyede dolduruyordu.

amx4

Krupp-Steyr Waffenträger
Bu tankın kamuflaj değerlerini kontrol etmedim ama oldukça ufak bir profili var, bu yüzden kamuflaj değerinin Rhm.-Borsig’e yakın olacağını düşünüyorum. Çok hızlı bir tank değil, saatte 35 kilometre hıza ulaşıyor. Tiger I’deki topun aynısından var, aşağı yukarı aynı dakika başı hasara sahip. Top eğimi de gayet güzel.


krupp1

KV-4 KTTS
Bu tankı sevmedim. Sağ köşeden açılayınca iyi işler çıkartıyor ama onun dışında beğenmedim, çünkü ağır ve yavaş hareket ediyor. KV-4’te kullanılan topun aynısı var ve benzer dakika başı hasara sahip. Zırhı idare eder.

kv4-ktts-1

T71 CMCD
Bu tankla çok oynayamadım çünkü oyun dondu. Yine tecrübelerime dayanarak söylüyorum, gayet mobil bir tank ve hareket halindeki isabeti çok iyi. 4 saniyede ateş ediyor ve 175 delen bir topa sahip. Top eğilmesi çok güzel ama diyebileceğim başka bir şey yok, çünkü oyun donmadan önce sadece bir dakika bakma fırsatım oldu.

t71cmcd1