Ana sayfa Fransa Yakında Oyunda: Zırhlı Savaş Araçları

Yakında Oyunda: Zırhlı Savaş Araçları

0
PAYLAŞ

Gamescom 2018’in yeni sürprizi tekerlekli tanklar nam-ı diğer zırhlı savaş araçları oldu!

Zırhlı savaş araçlarının, gelecek senenin başında oyuna eklenmesi planlanıyor ve görünüşe göre ilk olarak Fransız zırhlı araçları oyuna eklenecek. Fransız teknoloji ağacı, 10. seviyedeki zırhlı araçla beraber tamamlanmış bir hatta sahip olacak. Bu dalın en yukarısındaki araç, kuvvetle muhtemel 90 mm’lik topuyla Panhard EBR-12 olacak ama tabi resmi açıklamayı beklemekte fayda var.

Zırhlı savaş araçları ne gibi farklılıklar sunacak? Bu soruya şimdiden cevap vermek güç ama yukarıdaki videonun 30. saniyesine odaklanırsanız, zırhlı savaş araçlarının ileri ve geri hızının aynı olduğunu görebilirsiniz. Videonun 30. saniyesindeki araç Type 5 Heavy ve FV 4005’i gördükten sonra, tankı döndürmek yerine İsveç tank avcılarında olduğu gibi geri hızla gitmektedir.

Zırhlı savaş araçları ilk olarak 2016 yılının eylül ayındaki zırhlı araçların savaşlarda kullanılmasının 100. yılı anısına hazırlanan Konvoy kipinde kullanılmıştı. Oyuncular, Konvoy kipinde yapay zekayla kontrol edilen Mark I tankını da içeren bir mücadele içine girmişlerdi. Atak yapan takım Mark I’i hedefe ulaştırmak isterken defans yapan takım da Mark I’i durdurmaya çalışmıştı. Bana sorarsanız gayet eğlenceli bir etkinlikti, oyuna yansımasının bu şekilde olması gayet olumlu.