Ana sayfa Haberler Yaz Rüyası Geri Dönüyor

Yaz Rüyası Geri Dönüyor

0
PAYLAŞ

Geçtiğimiz Temmuz ayında, Premium Dükkan’da yer almayan tankları satın alabilmeniz için bir oylama açılmış ve bu oylama Yaz Rüyası etkinliği olarak adlandırılmıştı. 105 leFH18B2, Chrysler K, E 25 ve Type 62’nin yer aldığı oylamanın galibi 105 leFH18B2 olmuş ve bu aşırı güçlü KMT satışa sunulmuştu. Bu etkinliğin geri dönüşü çok iyi oldu ve en sevdiğiniz tankı satın almak için World of Tanks yetkilileri bir oy verme daha sundu.

İlk oylamada yer alan iki araç bu oylamada da yer alıyor. Uzun zamandır ortalıkta görünmeyen leKpz M 41 90 mm ve SU-85i listedeki yeni tanklar olarak dikkat çekiyor. Listede şu dört tank yer alıyor: Chrysler K, E 25, leKpz M 41 90 mm ve SU-85i. Oylamanın galibi tekrardan satışa sunulacak.

World of Tanks yetkilileri her fırsatta E 25 satıyor, dolayısıyla oylamanın galibi uzun bir süredir ortalarda görünmeyen SU-85i olacak gibi görünüyor. Sonuç ne olursa olsun, oylamada satılacak tanklar bir paketle satılacağı için fiyatı yüksek olacaktır. 1 Euro’nun 6,47 TL olarak sabitlendiği şu günlerde elbette ki oyuna para harcamayın derim.