Ana sayfa Haberler Yeni Eşleştirici Testleri Avrupa Sunucularında

Yeni Eşleştirici Testleri Avrupa Sunucularında

0
PAYLAŞ

World of Tanks ekibi, geçtiğimiz ay karşılaşma ayarlarını düzenleyen eşleştirici planlarından bahsetmişti. World of Tanks’ın 2019 planları arasında yer alan eşleştirici sistemi değişikliklerine göre karşılaşma ayarları değişecek ve 8. seviye tanklarla oynamak daha keyifli hale gelecek.

Eşleştirici sistemi değişiklikleri, Süper Test sunucusunda test edilecek bir durum değil, gerçek ve kapsamlı bir etki için gerçek World of Tanks sunucularında test edilmesi lazım. Bu sebeple eşleştirici sistemi değişiklikleri öncelikle Asya sunucularında test edilmeye başlamıştı. Asya’da test edilen yeni eşleştirici sistemi değişikliklerinde sıra Avrupa sunucularına geldi.

World of Tanks ekibi testlerin kesin tarihini ve zaman dilimini paylaşmamakla birlikte, eleştirici sistemi değişikliklerinin canlı sunucuda test edileceğini duyurdu, böylece en iyi ve en doğru sonuçları almayı hedefliyorlar. Peki, yeni eleştirici sisteminde neler var? Öncelikle bundan bahsedelim.

Hali hazırda 8. seviye tanklarla World of Tanks oynamak bir işkence, çünkü 8. seviye tankla garajınızda hazır verdiğinizde %80 oranında üst seviye maçlara düşünüyorsunuz. Bu da 10 maçın 8 tanesini 9. ve 10. seviye tanklarla oynamak zorunda olduğunuz anlamına geliyor. Düşünün, paraya ihtiyacınız var ve 8. seviye premium tankla oyuna girip biraz para kasmak istiyorsunuz fakat karşılaşma ayarları sizi 10 maçın 8’inde 9. ve 10. seviye maçlara atıyor. Bu da oyuncunun sürekli özel mühimmat atmanıza neden oluyor ve sonuçta para kasmak için girdiğiniz maç, zarara dönüşen bir savaş oluyor. World of Tanks ekibi bunun önüne geçmek için eşleştirici ayarlarında düzenleme yapacak. Yeni eşleştiriciyle sürekli yüksek seviye oynadığınız maçların sayısı azalacak, böylece daha dengeli maçlar çıkartacaksınız. Daha fazlası için alttaki videoyu izleyebilirsiniz.

World of Tanks ekibi yeni eşleştirici testleriyle ilgili bilgi vermese de şu an bile test ediyor olabilirler. Dolayısıyla 8 seviye tankınızla sürekli 10. seviye savaşlara düşmezseniz şaşırmayın, World of Tanks ekibi yeni eşleştirici ayarlarını test ediyordur.

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇