Ana sayfa Haberler Yeni Premium Araç Kurtarma Özelliği Amerika Sunucusunda!

Yeni Premium Araç Kurtarma Özelliği Amerika Sunucusunda!

0
PAYLAŞ

World of Tanks Amerika sunucusu, portaldaki duyurusuyla Yeni Premium Araç Kurtarma Özelliğini duyurdu. Bu yepyeni özelliğe göre premium aracınızı ne zaman sattığınız fark etmeksizin, satılan premium araçlarınızı geri alabileceksiniz.

Hali hazırda World of Tanks’ın sunduğu Premium Araç Kurtarma özelliği, 30 gün içinde sattığınız aracı geri araçları geri almanıza olanak sağlıyordu. World of Tanks ekibinin Amerika sunucusunda aktif ettiği özellik, zaman sınırı olmaksızın tüm araçları geri almanıza olanak sağlıyor.

Aracınızı geri alabilmek için satış kredisinin %10 fazlasını ödemeniz gerek. Bir örnek üzerinden anlatacak olursak 1.500.000 kredi değerindeki M6A2E1’i geri almak için %10’a denk gelen 150.000 kredi daha ödemeniz gerekecek, böylece tankı almak için toplamda ödemeniz gereken miktar 1.650.000 kredi oluyor.

Amerika sunucusunda hesabınız varsa aracınızı geri almak için World of Tanks müşteri hizmetleriyle iletişime geçmenize gerek yok. Garaj görünümünde Depo’ya giriş yapın, araçlar bölümüne gelin ve kurtarma tuşuna basın. Burada kurtarılacak araçları görerek geri alabilirsiniz.

World of Tanks, şimdilik bu Yeni Premium Araç Kurtarma Özelliğini Amerika sunucusunda kullanıma açtı. Amerika’daki testler başarılı olursa aynı özellik yakında diğer sunuculara da gelebilir. Şahsen gelmesini çok isterim, zamanında sattığım ve geri alamadığım birkaç tank var. Siz siz olun, premium tank satmayın.