Ana sayfa Haberler Yeni Yılın İlk Dedikoduları

Yeni Yılın İlk Dedikoduları

14
PAYLAŞ

Yaklaşık 10 gündür işte bir yoğunluk var, sormayın gitsin. Yorgun argın eve gelince de siteye yazı yazmak yerine oyun oynamayı tercih ediyorum ama sizleri uzun süre habersiz bırakmakla iyi mi yapıyorum, yoksa kötü mü, takdir sizlerin.

Sadık takipçilerimin de bildiği üzere, Wargaming’le ilgili bir haberin gerçek olup olmadığı konusunda tereddüte düştüğümde, bu haberler için “dedikodu” demeyi daha uygun buluyorum, çünkü bu bilgilerin kesinliği hakkında elimde net bir bilgi olmuyor. Neyse, sırayla elimdeki dedikodulara geçeyim.

● 9.22 Güncellemesinde ayrı bir hatta kavuşan T-10’un bir üst seviyesi Obj. 777 II olacak. Sovyet ağır tankı Obj. 777 II, hali hazırda Çin sunucusunda premium tank olarak satılıyor. Object 777 II, azami 50 km hıza ulaşabiliyor ve T-10’daki gibi 122 mm’lik bir top kullanıyor. Tankın istatistiklerini göz önünde bulunduracak olursam, T-10’dan sonraki tank için çok uygun bir aday olabilir.

Object 777 Version II yakında oyunda olabilir.

● 9.22 Güncellemesinde, Obj 430 tankı artık T-44’ten araştırılacak. Dolayısıyla da Obj. 430 II tankı boşa çıkacak. Buraya yeni bir 10. seviye tank eklenecekti ki, gelecek tankın kulesinin 360 derece dönmeyeceği belirtiliyor.
● Obj. 777 II ve Obj 430 II’nin yeni 10. seviye tankı 9.22 güncellemesinde oyuna eklenecek.
● İtalyan teknoloji ağacının bu sene içinde sunulması planlanıyor, işler planlandığı gibi gitmezse gelecek sene de eklenebilir. İtalyan teknoloji ağacı genel olarak orta tank ve tank avcılarından oluşacak.
● Amerikan tankı T-42’nin 8. seviye premium tank olarak oyuna eklenmesi planlanıyor.

Amerikan T42 tankı 8. seviye premium tank olarak gelebilir.

● World of Tank geliştiricileri Kalinin isimli bir harita üzerinde çalışıyor.
● The WT E 100 (P) tankının kişisel görev ödülü olarak oyuna eklenmesi düşünülüyor.
● Wargaming’in elinde Çin, Japon ve İtalya topçu sınıfları için yeterli bilgi var.
● Çekoslovakya ve Japon teknoloji ağaçlarına tank avcıları eklenebilir.
● Wargaming, Polonya teknoloji ağacı için birtakım tanklar üzerinde duruyordu. Listede birbirinden ilginç tanklar var. Polonya teknoloji ağacının en üstünde Pancernik tankını görebiliriz.

Garip görünümlü Pancernik tankı Polonya teknoloji ağacına gelebilir.

● Mauerbrecher’in satış rakamları istenilen seviyeye ulaşmadı, Wargaming’in bu konuda pek huzursuz olduğu söyleniyor.
● Çin tankları arasında, İkinci Dünya Savaşında ele geçirilen tanklardan biri olan M4A4 “Tuji” Sherman eklenebilir.
● Wargaming’in, oyundaki teknoloji ağaçlarına yeni tanklar ekleme ve yeni teknoloji ağaçları getirme planları var. Yugoslavya, İsrail ve İsviçre tankları en yakın adaylar. Bunun dışında oyundaki Avrupa tanklarının modası biraz geçti, dolayısıyla uluslarası bir teknoloji ağacı oyuna eklenebilir. Arjantin, Avusturya, Avustralya, Belçika, Bulgaristan, Kanada, Küba, Danimarka, Mısır, İspanya, Finlandiya, Macaristan, Hindistan, Pakistan, Hollanda, Peru, ve Romanya tanklarının olduğu bir dünya ağacı oyuna gelebilir.

Şimdilik bu kadar, bir sonraki dedikodularda görüşmek üzere.

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇