Ana sayfa Haberler Yeni Yılın İlk Dedikoduları

Yeni Yılın İlk Dedikoduları

14
PAYLAŞ

Yaklaşık 10 gündür işte bir yoğunluk var, sormayın gitsin. Yorgun argın eve gelince de siteye yazı yazmak yerine oyun oynamayı tercih ediyorum ama sizleri uzun süre habersiz bırakmakla iyi mi yapıyorum, yoksa kötü mü, takdir sizlerin.

Sadık takipçilerimin de bildiği üzere, Wargaming’le ilgili bir haberin gerçek olup olmadığı konusunda tereddüte düştüğümde, bu haberler için “dedikodu” demeyi daha uygun buluyorum, çünkü bu bilgilerin kesinliği hakkında elimde net bir bilgi olmuyor. Neyse, sırayla elimdeki dedikodulara geçeyim.

● 9.22 Güncellemesinde ayrı bir hatta kavuşan T-10’un bir üst seviyesi Obj. 777 II olacak. Sovyet ağır tankı Obj. 777 II, hali hazırda Çin sunucusunda premium tank olarak satılıyor. Object 777 II, azami 50 km hıza ulaşabiliyor ve T-10’daki gibi 122 mm’lik bir top kullanıyor. Tankın istatistiklerini göz önünde bulunduracak olursam, T-10’dan sonraki tank için çok uygun bir aday olabilir.

Object 777 Version II yakında oyunda olabilir.

● 9.22 Güncellemesinde, Obj 430 tankı artık T-44’ten araştırılacak. Dolayısıyla da Obj. 430 II tankı boşa çıkacak. Buraya yeni bir 10. seviye tank eklenecekti ki, gelecek tankın kulesinin 360 derece dönmeyeceği belirtiliyor.
● Obj. 777 II ve Obj 430 II’nin yeni 10. seviye tankı 9.22 güncellemesinde oyuna eklenecek.
● İtalyan teknoloji ağacının bu sene içinde sunulması planlanıyor, işler planlandığı gibi gitmezse gelecek sene de eklenebilir. İtalyan teknoloji ağacı genel olarak orta tank ve tank avcılarından oluşacak.
● Amerikan tankı T-42’nin 8. seviye premium tank olarak oyuna eklenmesi planlanıyor.

Amerikan T42 tankı 8. seviye premium tank olarak gelebilir.

● World of Tank geliştiricileri Kalinin isimli bir harita üzerinde çalışıyor.
● The WT E 100 (P) tankının kişisel görev ödülü olarak oyuna eklenmesi düşünülüyor.
● Wargaming’in elinde Çin, Japon ve İtalya topçu sınıfları için yeterli bilgi var.
● Çekoslovakya ve Japon teknoloji ağaçlarına tank avcıları eklenebilir.
● Wargaming, Polonya teknoloji ağacı için birtakım tanklar üzerinde duruyordu. Listede birbirinden ilginç tanklar var. Polonya teknoloji ağacının en üstünde Pancernik tankını görebiliriz.

Garip görünümlü Pancernik tankı Polonya teknoloji ağacına gelebilir.

● Mauerbrecher’in satış rakamları istenilen seviyeye ulaşmadı, Wargaming’in bu konuda pek huzursuz olduğu söyleniyor.
● Çin tankları arasında, İkinci Dünya Savaşında ele geçirilen tanklardan biri olan M4A4 “Tuji” Sherman eklenebilir.
● Wargaming’in, oyundaki teknoloji ağaçlarına yeni tanklar ekleme ve yeni teknoloji ağaçları getirme planları var. Yugoslavya, İsrail ve İsviçre tankları en yakın adaylar. Bunun dışında oyundaki Avrupa tanklarının modası biraz geçti, dolayısıyla uluslarası bir teknoloji ağacı oyuna eklenebilir. Arjantin, Avusturya, Avustralya, Belçika, Bulgaristan, Kanada, Küba, Danimarka, Mısır, İspanya, Finlandiya, Macaristan, Hindistan, Pakistan, Hollanda, Peru, ve Romanya tanklarının olduğu bir dünya ağacı oyuna gelebilir.

Şimdilik bu kadar, bir sonraki dedikodularda görüşmek üzere.

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇


 • Kediterbiyecisi

  Vay vay tahminler soylentiler iyiymis
  Benim obj430 II icin yaptigim tahmin soyle: arka taretli agir serisine baglayabilirlerdi ama normal 10 sv getirecek olabilirler

 • bahadır

  keşke hepsi olsa.oyunun cehresi değişir ve süperde güzelde olur.

 • FIRAT KARABULUT

  Bu yıl içinde artyler oyundan kalksa oyuncuların en çok sevineceği şey olur. Her gün ceza yemekten bıktım onların yüzünden. Sadece dün akşam 3 maçımda artyleri öldürerek maça başladık. Rakip de centilmence davranıp öldürdü tabiki. Oyuncuların daha çok sevineceği başka bir haber olduğunu zannetmiyorum. Oyunun sadece % 5’i için geri kalan oyuncuların zevkinin içine ediyorlar. Neyse umarım en kısa zamanda burada artyler oyundan kalkıyor haberini okurum.

  • H. Barış Nevres

   Gerçekten “her gün” mü?

   • FIRAT KARABULUT

    Oyunun en çok ceza yiyen oyuncusu benim diye düşünüyorum. Her maçtan sonra artylere yazıyorum. Kendi takımımdakilere de. Hatta bazen ben öldürüyorum arty oyuncusunu. Bilmiyorum ama normal oyuncu öldürünce ceza yiyorum. Arty öldürünce hiç ceza almadım. Ben de keyifle öldürüyorum.

    • H. Barış Nevres

     Muhtemelen tek atışla yokedilebildiği içindir. Kasıt sayılması için ardışık iki hasar gerekiyor sanırım.

     • FIRAT KARABULUT

      Olabilir.

 • Ibrahim Hakkı Arslaner

  yeni ağaçlar, yeni tanklar ekleniyor filan değil aslında eklenen tankların hepsi birbirinin kopyası, aynı tankın adını değiştirip çin tankı diye oyuna ekliyolar filan, zaten kastığım tankı sırf adı değişti diye tekrar niye kasayım? yeni gelen teknoloji ağaçlarının hiçbirini kasmadım, yine aynı şekilde aynı tankları farklı ülkelerin tankı diye getirirlerse onları da kasmayacağım

 • deore79

  Şimdi bende açık olan 4300II tankı ne olacak ben 430 tankını yani yerine gelecek ortadan taretli tankı istiyorum saçma sapan arkadan taretli tankı istemiyorum.
  İlk çıkan haberlerde 430II tankı 8 seviye 430 tankı ise 9 seviye olacaktı bu ümitle 430 tankını araştırmamıştım ki şu lanet olası arkadan taretli 430II tankı ile oynamak zorunda kalmayayım.

  • Obj 430’u açmaya bak sen. Çünkü son haberlere göre Obj 430 II, 9. seviyede kalıyor. Obj 430 II, o kadar da kötü bir tank değil bu arada. Bana kalırsa kendi seviyesine göre oyunun iyi tanklarından bir tanesi.

 • Ertuğrul

  Hocamm test server bugün açılmayacak mı ya

  • Normalde 18.01.2018’de açılması gerekiyordu ama bir gün ertelendi. Bugün, yani 19 Ocak’ta açılacak.

 • Dragut Özben

  wt auf e 100’ün (p) kişisel görev ödülü olarak eklenme fikri beni ciddi manada tahrik etti. ne zamandır forumda ağlıyordum o tank için 🙂 gelirse süper olur
  mauerbrecher’le alakalı olarak da şöyle düşünüyorum: bunun pek satmaması -ki iyi bir araç değil yani öngörülebilir bir şey- oyuna daha fazla op premium eklenmesine yol açabilir şeklindeki endişemi saklı tutarak, elc even 90 ya da bu araç gibi teknoloji ağacındaki muadillerinden daha zayıf tankların artık alınmayacağını wargaming’e öğrettiği için iyi bir şey olabilir. getir defender’ı, amx 13 57 gf’i, lefh18b2’yi gör nasıl satıyor. eğer bu wargaming’i oyun dengesi anlamında çok endişelendiriyorsa, hiç olmazsa strv gibi muadilerine aşağı yukarı denk tanklar eklemeli. veyahut da defender gibi tankların tepki göreceğinden korkuyorsa kirovets gibi alternatifler ile japon teknoloji ağacında eksikliği hissedilen o-ho gibi bir araç ekleyebilir. para verip alacağın araç araştırarak alacağın araçtan kötüyse orada bir yamukluk vardır…(mauerbrecher’in başına gelen)

  • Nihilanth

   Dediğine biraz katılıyorum maurerin satmamasının en büyük sebebi tankın kötü olması aynı seviyedeki vk dan çok daha aşağıda ve pahalı bu tanklara para veriliyor ve adam para verip aldığı şeyin aynı seviyedeki tanktan kötü olmasını istemiyor doğal olarak yani alacak adamın hakkı forumlar nekadar ağlasada pay to win fln fln (buna hiçbirzaman katılmadım) onların düşündüğü gibi ilerlemiyor olaylar bu tankın satmamasıda bununun büyük kanıtı insanlar defender chrysler skorpion amx gördüler Mauerbrecher gibi çöp ü almazlar.