Ana sayfa Haberler Yeni Yılınız Kutlu Olsun

Yeni Yılınız Kutlu Olsun

2
PAYLAŞ

1 yıldan uzun süredir World of Tanks topluluk katılımcısı olarak yazılarımı sizlerle buluşturuyorum. 15 Ekim 2016 tarihi, ilk yazımı girdiğim tarih olarak görünüyor ve bundan yaklaşık 1,5 ay sonra da, 27 Kasım 2016 tarihinde World of Tanks’ın topluluk katılımcılığı programına katıldım.

Wargaming, World of Tanks’ın topluluk katılımcılığını şu şekilde açıklar: Topluluk Katılımcıları oyunu seven ve bu tutkularını topluluğun diğer oyuncularıyla paylaşan oyunculardır. Rehber hazırlamak, video ve yayınlar yapmak, turnuvalar ve yarışmalar düzenlemek gibi topluluğa direkt olarak etki eden aktiviteleri düzenli olarak yapmakta ve oyunla ilgili deneyimlerini diğer oyuncularla paylaşarak Topluluğun gelişmesine katkıda bulunmaktadırlar.

World of Tanks topluluk katılımcısı olarak hemen hemen her gün World of Tanks’la ilgili haberleri yazıyorum ve bunların hepsini herhangi bir ücret almadan yapıyorum. Çünkü bu işi seviyorum.

Wargaming’in Topluluk katılımcısı olmanın birtakım getirileri var. Bu işin en önemli getirisi olarak basın hesabını görebiliriz. Herhangi bir premium tank oyuna gelmeden önce bu tankı test ediyoruz, görüşlerimizi yazılarda yazıyoruz ve sizi doğru tankla buluşturmaya çalışıyoruz. Tabi basın hesabı dışında başka getiriler de var. Ara sıra Wargaming’den çam sakızı çoban armağanı tadında oyun içi hediyeler alıyordum. Ta ki bu seneye kadar.

Yaklaşık 1 hafta önce, adresime bir kutu geldi. Üzerinde Wargaming Store yazan bu kutu, Wargaming’in topluluk katılımcılarına bir hediyesiydi. İçinde neler mi var?

Üzerinde adımın yazılı olduğu bir World of Tanks topluluk katılımcısı tişörtü, Wargaming Store’dan çok şık bir tank tişörtü, üzerinde Tiger I görseli bulunan bir kahve kupası ve bir yılbaşı kartı. Wargaming topluluk koordinatörü vuque ve Wargaming topluluk yönetici tagl1a imzalı bu yılbaşı kartı gibi ince detaylar beni oldukça mutlu ediyor.

World of Tanks topluluk katılımcısı programının bir üyesi olarak çok mutluyum ve sizlerle en yeni haberleri paylaşmak için sabırsızlanıyorum. 2018’de attığınız mühimmat olsun!

Mutlu yıllar!

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇