Ana sayfa Haberler Yıl Bitmeden Yepyeni Dedikodular

Yıl Bitmeden Yepyeni Dedikodular

1
PAYLAŞ

Yine, yeni, yeniden yepyeni dedikodularla karşınızdayım. Sadık takipçilerimin de bildiği üzere, Wargaming’le ilgili bir haberin gerçek olup olmadığı konusunda tereddüte düştüğümde, bu haberler için “dedikodu” demeyi daha uygun buluyorum. Neyse, sırayla elimdeki dedikodulara geçeyim.

● Şenlik Takvimi 2018’e 59-Patton gelecek. Şenlik Takvimi’nin son günü için VK 168.01 tankının geleceğini yazmıştım, 59-Patton da yolda. Bunun dışında, Berlin tanklarından IS-2B henüz satışa sunulmadı. Takvimde kalan tankların 59-Patton, IS-2B ve VK 168.01 olması gerekiyordu fakat World of Tanks forumunda bu tanklar sorulduğunda World of Tanks İngilizce topluluk yöneticisi Ph3lan, bilginin hatalı olduğunu söyledi. 59-Patton yerine başka bir tank mı gelecek?
● Wargaming yetkililerinden Anton Pankov, Rubicon ve diğer World of Tanks geliştirmelerinde yaşanan sıkıntılardan dolayı World of Tanks geliştirmeleri hakkında eskisi kadar söz sahibi değil.
● Kaliningrad adında yepyeni bir harita çalışılıyor.
● MBT-70 isimli tankın oyuna eklenmesi planlanıyor.

Amerikan ve Alman ortak yapımı MBT-70 tankı.

● Polonya teknoloji ağacıyla ilgili herhangi bir bilgi sıkı gözetim altında, bu konuda bilgi almak biraz zor.
● Wargaming’in gelecekte sunmayı planladığı yeni özellikler var, World of Tanks’ın 9.20 güncellemesi oyunla ilgili yeni özellikler taşımadığı için oyuncuların keyfini kaçırdı.
● Yeni bir Amerikan tankının oyuna eklenmesi planlanıyor: 1944’teki AGF Projesi.

1944’te üretilmesi planlanan AGF Projesi.

● Ve şimdi asıl bombaya gelelim. 2016’nın Eylül ayında oyuna sunulan Konvoy Etkinliğini hatırlıyor musunuz? “Evet” diyenler neyden bahsettiğimi kolayca anlayacaktır. World of Tanks yetkilileri tekerlekli zırhlı savaş araçlarını sunmayı planlıyor. Şimdilik bildiğimiz tek şey, Wargaming’in bu araçlarla ilgili bilgi topladığı yönünde. Bu araçların oyuna sunulma tarihi olarak 2019-2020 yılları planlanıyor ve ilk araçlardan birisi Puma olacak. Wargaming bu araçları oyuna sunma kararı konusunda net bir karar varmış değil ama yüksek olasılıkla gelecek. Yine de Wargaming’in bu araçlarla ilgili bilgi topladığını net olarak söyleyebiliriz.

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇