Ana sayfa Haberler Yılbaşı Özel Teklifleri Geliyor!

Yılbaşı Özel Teklifleri Geliyor!

0
PAYLAŞ

Güncelleme
Wargaming ekibi bu sızıntılardan pek hoşlanmamış olsa gerek, satış planını değiştirdiler. Yeni planı bilmiyorum ve daha da önemlisi, bu tankların gelip gelmeyeceğini de bilmiyorum.

Bu seneki Şenlik Takvimi etkinliği, yani Şenlik Takvimi 2019 bazı oyuncular için hayal kırıklığı oldu, bunun da birçok sebebi var. Öncelikle oyuncuların büyük çoğunluğu Şenlik Operasyonları 2019’daki Büyük Kutular’ı alan oyunculardı ve onların hesabındaki çok fazla altına değecek kalitede bir tank takvime gelmedi. Geldiyse de bu ayın 13’ünden önce oldu. Şahsen ben Şenlik Takvimi 2019’da Type 62, Lorr 40 t gibi tankları almak istesem de 13 Aralık’tan sonra Büyük Kutular’dan hesabıma gelen altınla bu tankları kaçırdım ve sadece Progetto M35 ile Cromwell B’ye para harcadım. Her neyse, lafı çok uzattım kısa keseyim.

Şenlik Takvimi 2019 etkinliğinde satışa sunulmayan ender tanklar yakında satışa gelecek. Bu tanklar arasında 7. seviye Fransız hafif tankı AMX 13 57, 8. seviye Sovyet ağır tankı KV-5 ve 5. seviye Alman orta tankı Pz.Kpfw. IV hydrostat. var.

KV-5
Sınırlı karşılaşma özelliği olan KV-5, 28 Aralık – 1 Ocak tarihleri arasında satışa sunulacak. Tankın hangi paketle oyuna sunulacağı, altınla satılıp satılmayacağı gibi bilgiler henüz netleşmedi, dolayısıyla şu an bir şey söylemek için çok erken.

AMX 13 57
Hafif tankların normal karşılaşma ayarlarına kavuşmasından sonra güçlü hale gelen AMX 13 57, 29 Aralık – 1 Ocak tarihleri arasında satışa sunulacak. KV-5’te olduğu gibi AMX 13 57’nin de hangi paketle oyuna sunulacağı, altınla satılıp satılmayacağı gibi bilgiler henüz netleşmedi.

Pz.Kpfw. IV hydrostat.
KV-5 gibi sınırlı karşılaşma özelliği olan Pz.Kpfw. IV hydrostat. oyunda oldukça ender rastlanan tanklardan biri. Tıpkı KV-5 ve AMX 13 57’de olduğu gibi Pz.Kpfw. IV hydrostat’ın da hangi paketle oyuna sunulacağı belli değil.

Benim gibi takvim boyunca AMX 13 57 ve leKpz M 41 90 mm bekleyen oyunculardan biriyseniz bu fırsat tadından yenmez, hele bir de işin içinde altında satış varsa. Umarım bu tankların da altınla satışı gelir.

Destek olmak için alttaki reklamlara tıklayabilirsiniz 👇